Apartamente pushimi me qera

Apartamente me qera per turiste.

Ne ofrojme apartamente me qera në zonat më të bukura të qytetit. Mjedise qe kanë qasje të plotë në det dhe gjelbërim të maleve që ngrihen perballe tij. Zgjimi në këto dhoma është një ndjenjë unike e freski që ofron natyra jonë mesdhetare. Mjafton të dalësh në ballkonin e dhomës dhe mund të shihni lehtesisht te gjithe bregun e gadishullit të Karaburunit dhe ishullit të Sazanit. Pranë apartamenteve gjenden lehtesisht restorante dhe bare per te shijuar mbremjen. Gjithashtu, ju keni qasje te plote ne pjesen me te bukur të qytetit, Lungomare. Lungomare eshte nje shetitore qe shtrihet pergjate bregut te mbushur me bare, restorante dhe ambjente relaksuese. Gjate veres eshte zona me e populluar e qytetit dhe eshte nje nga arsyet kryesore pse turistet preferojne te kalojne pushimet e tyre në Vlorë.